Przychodnia weterynaryjna VETVISION

Została założona w 2013 roku przez lek. wet. Beatę Przybysz.

Obecnie zespół składa się z kilku lekarzy, technika weterynarii i personelu pomocniczego.

Praca ze zwierzętami jest naszą pasją, dlatego każde zwierzę jest traktowane indywidualne i z zaangażowaniem.

Troska o naszych pacjentów wiąże się nie tylko z diagnozą
i leczeniem ale również empatią i życzliwością. Zależy nam aby procedury medyczne odbywały się w przyjaznej atmosferze i możliwie najmniejszym stresie.

W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez studia specjalizacyjne, konferencyjne, warsztaty.

Stawiamy na nowoczesną medycynę opartą na bezpiecznych lekach i aktualnych procedurach medycznych.

NASZ ZESPÓŁ

lek. wet. Beata PrzybyszWłaściciel
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Po ukończeniu studiów pierwszą pracę podjęła w Lecznicy na Wiejskiej w Opolu.
Dalsze doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem specjalistów Kliniki Weterynarynaryjnej Animal Clinic Uccle w Brukseli.
Od 2013 roku prowadziła Gabinet Weterynaryjny VetVision świadcząc usługi z zakresu leczenia zwierząt domowych.
Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach z zakresu chirurgii miękkiej i okulistycznej, okulistyki, ortopedii, medycyny regeneracyjnej, kardiologii oraz interny i diagnostyki weterynaryjnej małych zwierząt.
Prywatnie mama małego Brunonka, dzielnie łącząca obowiązki matki z pracą lekarza weterynarii i szefa naszego zespołu.
lek. wet. Natalia DawidowiczLekarz
lek. wet. Katarzyna RabulińskaLekarz
Katarzyna Rabulińska jest absolwentką krakowskiego Wydziału Weterynarii, który ukończyła w 2019 roku. Po studiach wyjechała na staż do Ospedale Didattico Veterinario M. Modenato Uniwersytetu w Pizie. W naszej przychodni zajmuje się przypadkami internistycznymi, a szczególnym zainteresowaniem darzy dermatologię, otologię i diagnostykę laboratoryjną.
Czas wolny najchętniej spędza na górskich wędrówkach. Jest fanką herbaty.
lek. wet. Igor SłobodzianOrtopeda
Technik weterynarii Renata Krawczyk
Renata Krawczyk, w zawodzie pracuje od prawie 16 lat. W roku 2017 ukończyła studium weterynaryjne i uzyskała tytuł technika weterynarii. W gabinecie jest niezastąpiona. Mówimy na nią poskramiaczka kotów. Zajmuje się organizacją, dostosowuje odpowiednie dla Państwa terminy i dopisuje gdzie to tylko możliwe. Jest naszą prawą ręką. Asystuje przy zabiegach, dogląda pacjentów po, zapewnia im komfort na każdym etapie wizyt i leczenia.
lek. wet. Michał SabajKardiolog
Michał Sabaj absolwent UP Wrocław, od początku swojej kariery zawodowej ukierunkowany na ultrasonografię.
Zaraz po studiach odbył staż we Wrocławskim Afrykanarium. Uczestnik wielu warsztatów, kongresów, spotkań z kardiologami. Szlifował swoje umiejętności diagnostyczne podczas szkoleń ESAVS. Klinicznie na co dzień zajmuję się ultrasonografią. Czas wolny poświęca sportom wodnym, miłośnik ssaków morskich, zapalony kibic żużla i Formuły 1.

GALERIA

Profesjonalna opieka nad zwierzętami

Właściciele zwierząt ufają nam, że zadbamy o potrzeby ich ukochanych towarzyszy. Jesteśmy specjalistami, którzy zapewniają najwyższą jakość opieki weterynaryjnej.

Kontakt