Przychodnia weterynaryjna VETVISION

Została założona w 2013 roku przez lek. wet. Beatę Przybysz.

Obecnie zespół składa się z kilku lekarzy, technika weterynarii i personelu pomocniczego.

Praca ze zwierzętami jest naszą pasją, dlatego każde zwierzę jest traktowane indywidualne i z zaangażowaniem.

Troska o naszych pacjentów wiąże się nie tylko z diagnozą
i leczeniem ale również empatią i życzliwością. Zależy nam aby procedury medyczne odbywały się w przyjaznej atmosferze i możliwie najmniejszym stresie.

W naszej pracy stawiamy na ciągły rozwój, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje poprzez studia specjalizacyjne, konferencyjne, warsztaty.

Stawiamy na nowoczesną medycynę opartą na bezpiecznych lekach i aktualnych procedurach medycznych.

NASZ ZESPÓŁ

Loading...
lek. wet. Beata Przybysz
lek. wet. Beata PrzybyszOkulista, Radiolog
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem specjalistów Kliniki Weterynarynaryjnej Animal Clinic Uccle w Brukseli.
Od 2013 roku prowadziła Gabinet Weterynaryjny VetVision świadcząc usługi z zakresu leczenia zwierząt domowych.
Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach.
Ukończyła dwustopniową szkołę okulistyki weterynaryjnej ESAVS w Lizbonie i Tuluzie. Poza tym ukończyła trzy letnie studia uzyskując tytuł specjalisty Radiologii Weterynaryjnej.
Prywatnie mama małego Brunonka, dzielnie łącząca obowiązki matki z pracą lekarza weterynarii i szefa naszego zespołu.
lek. wet. Katarzyna Rabulińska
lek. wet. Katarzyna RabulińskaLekarz
Katarzyna Rabulińska jest absolwentką krakowskiego Wydziału Weterynarii, który ukończyła w 2019 roku. Po studiach wyjechała na staż do Ospedale Didattico Veterinario M. Modenato Uniwersytetu w Pizie. W naszej przychodni zajmuje się przypadkami internistycznymi, a szczególnym zainteresowaniem darzy dermatologię, otologię i diagnostykę laboratoryjną.
Czas wolny najchętniej spędza na górskich wędrówkach. Jest fanką herbaty.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
lek. wet. Michał Kromp
lek. wet. Michał KrompLekarz
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Nowy członek naszego zespołu, który zajmuje się przypadkami internistycznymi oraz sprawuję pieczę nad pacjentami w naszym szpitalu. Jego pasja do medycyny weterynaryjnej idzie w parze z pragnieniem rozwoju zawodowego. Michał planuje poszerzyć swoje umiejętności w dziedzinie diagnostyki obrazowej, aby zapewnić jeszcze lepszą opiekę nad zwierzętami. Poza pracą, ceni sobie aktywny tryb życia. Często spędza czas na wycieczkach rowerowych. 
 
 
 
 
 
 
 
lek. wet. Hanna Kiryieuskaya
lek. wet. Hanna KiryieuskayaLekarz
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Grodzieńskim Uniwersytecie Rolniczym na Białorusi. W naszej przychodni zajmuję się głównie pacjentami stomatologicznymi. Stomatologia weterynaryjna jest dziedziną, w której Hania czuję się najlepiej. Poparte jest to doświadczeniem i licznymi szkoleniami. Pod jej czujnym okiem są wszyscy pacjenci szpitalni. Prywatnie miłośniczka gór (głównie Dolomity i Tatry) i swojego kota Arii. Poza tym Hania maluję piękne obrazy.
 
lek. wet. Igor Słobodzian
lek. wet. Igor SłobodzianOrtopeda
Specjalista chirurg, PgC Small Animal Surgery MRCVS 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
lek. wet. Michał Sabaj
lek. wet. Michał SabajKardiolog
Michał Sabaj absolwent UP Wrocław, od początku swojej kariery zawodowej ukierunkowany na ultrasonografię.
Zaraz po studiach odbył staż we Wrocławskim Afrykanarium. Uczestnik wielu warsztatów, kongresów, spotkań z kardiologami. Szlifował swoje umiejętności diagnostyczne podczas szkoleń ESAVS. Klinicznie na co dzień zajmuję się ultrasonografią. Czas wolny poświęca sportom wodnym, miłośnik ssaków morskich, zapalony kibic żużla i Formuły 1.
 
Renata Krawczyk
Renata KrawczykTechnik weterynarii
Renata Krawczyk. W roku 2017 ukończyła studium weterynaryjne i uzyskała tytuł technika weterynarii. W gabinecie jest niezastąpiona. Mówimy na nią poskramiaczka kotów. Zajmuje się organizacją, dostosowuje odpowiednie dla Państwa terminy i dopisuje gdzie to tylko możliwe. Jest naszą prawą ręką. Asystuje przy zabiegach, dogląda pacjentów po, zapewnia im komfort na każdym etapie wizyt i leczenia.
Aleksandra Zyga
Aleksandra ZygaRecepcjoniska
przyszły technik weterynarii – absolwentka studiów edukacyjnych i nauk społecznych, zasila nasz zespół od strony recepcji 🛎️ usłyszycie jej głos przez telefon jak i uzyskajcie u niej odpowiedzi na nurtujące was pytania dotyczące waszych pupili. Prywatnie amatorka sportów hippicznych oraz pełnoetatowa kocia mama 🐈
 
 

GALERIA

Profesjonalna opieka nad zwierzętami

Właściciele zwierząt ufają nam, że zadbamy o potrzeby ich ukochanych towarzyszy. Jesteśmy specjalistami, którzy zapewniają najwyższą jakość opieki weterynaryjnej.

Kontakt